HLTC-Hoogerheide-logo

Social menu top

Lid worden

Lid worden?

Welkom bij HLTC Hoogerheide!

Leuk dat je belangstelling hebt voor onze vereniging.

We hopen je vaak te zien op de banen, maar ook in het clubhuis of op het terras van het clubhuis waar het heel gezellig kan zijn.

En wist je hoe leuk bardienst kan zijn? Zo leer je leden kennen!

Schrijf je hier in. 

Gebruiksaanwijzing;
- Graag alle velden met een * invullen. 
- Voor onze ledenservice en de ledenadministratie willen we graag jouw recente pasfoto van 35 x 45 millimeter. Die kan je inleveren via een mail met .jpg of .gif bestand aan ledenadministratie@hltc-hoogerheide.nl  of met de post sturen naar: de ledenadministratie,  Burg. Gulcherlaan 24, 1217 PC Hilversum

Hoe verder?

Na ontvangst van jouw ingevulde digitale formulier gaan we aan het werk, zodat we binnen twee weken jouw KNLTB ledenpas kunnen aanmaken.  We sturen je een mailtje wanneer je het pasje in het clubhuis kunt ophalen. Met die pas kan je de banen op en (als je digitaal jouw rekening vult) ook jouw consumpties in het clubhuis betalen.

We wensen je veel tennisplezier!

[1] Benjamini’s voeren ouders in uit naam van hun kind. Ze hoeven hun eigen naam niet te vermelden.

Het bestuur HLTC Hoogerheide

 

Evenementen

17
mrt
Lentekriebelstoernooi
18
mrt
Start Worldtour (Rood/Oranje)
8
apr
Start Competitie Groen
11
jun
JRT* en Open Enkel Jeugdtoernooi Hoogerheide
23
jun
JRT* en Open Dubbel Jeugdtoernooi Hoogerheide

Sponsors

Advertenties